Upisi u Dječji vrtić POTOČIĆ

U vrtiću se provode primarni 10 satni program, program predškole, adaptacijska igraonica i program ranog učenja engleskog jezika. Programi se provode prema godišnjem planu i programu ustanove.

Upisi u redoviti 10-satni program u novu 2022/23 godinu neće se vršiti zbog popunjenosti kapaciteta vrtića i usklađivanja sa Državno pedagoškim standardom.

Upisi u obvezni program predškole za djecu koja nisu obuhvaćena redovitim desetosatnim programom, a rođeni su od 01.04.2016 do 31.03.2017. i bit će školski obveznici u pedagoškoj 2023/24., vršit će se u drugoj polovici 8 mjeseca.

Obvezni program predškole odvija se dva puta tjedno po tri sata. Započinje u 10 mjesecu i završava krajem svibnja.

Zainteresirani roditelji mogu predbilježiti dijete za minimalni program u vrtiću svaki dan od ponedjeljka do petka od  7:00 do 15:00 sati.